Systemy wentylacyjne

Wentylacja grawitacyjna - świeże powietrze w każdym pomieszczeniu

Wykonujemy systemy wentylacyjne - Łódź i okolice - dla budynków jedno i wielorodzinnych, biur, lokali użytkowych, obiektów usługowych.

Nasza firma prowadzi również montaże wentylacji izolowanych kominów wentylacyjnych które zapewniają nam komfort użytkowania pomieszczeń oraz spełniają wszystkie wymagania dotyczące wentylacji grawitacyjnej w budynkach. Głównym zastosowaniem tych kominów są budynki z niewystarczającą ilością murowanych przewodów wentylacyjnych. Kominy wykonane są z stali ocynkowanej i posiadają deklaracje zgodności oraz atest higieniczny.

Montaż wentylacji może odbywać się po elewacji budynki ponieważ posiadają grubą izolacje termiczną, więc niskie temperatury nie zakłócą ciągu grawitacyjnego. Wykonanie kominów z materiałów niepalnych spełnia normy dotyczące stref pożarowych i pozwala nam na montaż między-kondygnacyjny oraz w przestrzeni strychu.

rekuperacja 1

REKUPERACJA

Redukcja kosztów ogrzewania dzięki efektywnemu odzyskowi ciepła.

Rekuperacja to odzysk energii, który jest procesem przekazywania ciepła poprzez wymiennik dostarczający energię cieplną ogrzanego powietrza domowego do świeżego powietrza nawiewanego z zewnątrz budynku. 

Zastosowanie rekuperatora w centrali wentylacyjnej zwiększa efektywność procesu wentylacji domu, obniża koszty energii potrzebnej w okresie zimowym do ogrzania powietrza w pomieszczeniach a latem powoduje usuwanie ogrzanego powietrza na zewnątrz, przez co pełni rolę klimatyzatora. Dodatkowym atutem wentylacji mechanicznej jest zapewnienie stałej dostawy czystego i świeżego powietrza i zabieranie z pomieszczeń powietrza zużytego zawierającego bakterie, grzyby i wirusy.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Nowoczesne systemy wentylacyjne - Łódź i okolice - Kominiarskie.com

Skontaktuj się z nami