Współpraca i doświadczenie

Sprawdź naszych partnerów

Certyfikaty
jakości

Wyróżnia nas ilość przeprowadzonych do tej pory inwestycji na terenie całej Polski w przeróżnych obiektach jednorodzinnych, wielorodzinnych, a także biurowych. Każda realizacja została wykonana z najwyższą starannością i w trosce o zaspokojenie indywidualnych potrzeb każdego naszego klienta, o czym świadczą liczne pozytywne opinie i referencje otrzymane przez naszą firmę.

Zawsze chętnie służymy wiedzą, prowadzimy doradztwo techniczne, pomagamy w pozyskaniu środków na realizację inwestycji, zlecenia realizujemy terminowo i po kosztach dostosowanych do możliwości naszych klientów.

Wciąż się rozwijamy, uczestniczymy w szkoleniach oraz targach branżowych, udzielamy się czynnie na forach, zdobywamy nową wiedzę i certyfikaty branżowe wystawiane przez Stowarzyszenie Kominiarzy Polskich, Korporację Kominiarz Polskich, Cech Rzemiosł Różnych.

Nasz zespół

Poznaj naszych profesjonalistów

Kadra techniczna szczyci się doświadczeniem, wiedzą, posiadaniem szeregu uprawnień oraz przynależnością do Stowarzyszenia Kominiarzy Polskich.

Dawid Rusek

Specjalista w zakresie technik kominowych oraz renowacji przewodów kominowych

Karolina Rusek

Specjalista od spraw administracyjnych oraz obsługi bankowo-prawnej

Nasi partnerzy

KOMINIARSKIE.COM współpracuje z firmami realizującymi różne usługi z branży kominiarskiej i wentylacyjnej. Poniżej nasi partnerzy biznesowi: