Systemy Schiedel Renova

Stawiamy na produkt, jakość, bezpieczeństwo.

Energooszczędne ceramiczne systemy kominowe stosowane w nowoczesnych technologiach grzewczych oraz komfortowe systemy wentylacyjne charakteryzujące się znakomitymi parametrami, jakością i bezpiecznym zastosowaniem.

Schiedel to synonim systemów kominowych i wentylacyjnych nowej generacji. Bogata oferta marki składa się z ceramicznych oraz stalowych systemów kominowych, systemów wentylacyjnych, systemów grzewczych oraz licznych akcesoriów będących w stanie zaspokoić nawet najbardziej wyszukane oczekiwania klientów, gwarantujących najwyższy stopień wydajności i bezpieczeństwa w odprowadzaniu spalin, dostarczających ciepło i nieskazitelnie czyste powietrze wpływające na poczucie komfortu każdego dnia.

Schiedel to najlepsze surowce, technologie produkcyjne, najwyższy stopień funkcjonalności i obsługi. Istotny element stanowią centra technologiczne, w których intensywnie testujemy nasze produkty i sprawdzamy  m.in. pod kątem przestrzegania obowiązujących norm, ustaw i dyrektyw. Dzięki kompleksowemu wdrażaniu jakości zapewniamy sobie odpowiednią pozycję na rynku oraz budujemy wiarygodną markę znaną dziś w całej Europie.

Postaw na

Zdrowy dom dzięki Schiedel Renova

Współczesne warunki panujące wewnątrz pomieszczeń mieszkalnych w znacznym stopniu wpływają na zdrowie, komfort, higienę i dobre samopoczucie mieszkańców, tym samym sposób i efektywność ogrzewania i wentylacji pomieszczeń staje się centralnym zagadnieniem jakości życia i wypoczynku całej rodziny.

Skontaktuj się z nami