KOMINIARSKIE.COM

Firma powstała w Tomaszowie Mazowieckim i działa nieprzerwanie na terenie całej Polski od 1990 roku. W projekcie powstającej firmy była profesjonalna obsługa najbardziej wymagających klientów.

Nasz zespół zajmuje pierwsze miejsce wśród firm zajmujących się montażem wkładów kominowych oraz naprawą kominów.

Kadra techniczna szczyci się posiadaniem szeregu uprawnień oraz przynależnością do Stowarzyszenia Kominiarzy Polskich. Posiadamy doskonale wyposażone zaplecze techniczne i transportowe. Nasz tabor samochodów z logo firmy KOMINIARSKIE.COM można dostrzec w całej Polsce. Nieustannie realizujemy liczne trudne zadania w tempie i z jakością niespotykana dotychczas w Polsce. Do każdego zlecenia podchodzimy z zaangażowaniem, traktując je we wszystkich wypadkach priorytetowo. Te najbardziej wymagające są dla nas szczególnym wyzwaniem i to one powodują, że nasza firma stale się rozwija. Współpraca z naszą firmą to niezapomniana przygoda o czym mogą świadczyć pozytywne referencje od naszych kluczowych Klientów.

Jako jedyna firma w Polsce posiada tak szeroki wachlarz materiałów i usług takich jak: wkłady stalowe Jremias, ceramiczne Jawar, kominy kompozytowe FuranFlex, rękawy Alufol, kominy izolowane, rozwiercanie i frezowanie kominów, szlamowanie, rekuperacje i wentylacje oraz wiele innych…

Realizujemy zlecenia na terenie całej Polski!

W szczególności na terenie województw: łódzkiego, mazowieckiego, świętokrzyskiego, wielkopolskiego. Jak i również miast: Łodzi, Warszawy, Kielc, Poznania.

Realizujemy zlecenia na terenie całej Polski! Aby dowiedzieć się więcej zadzwoń pod nr. tel. 601 327 687 lub napisz na biuro@kominiarskie.com